ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

2 Kč Nabídka darů.

13.05.2020 - Nabídka služeb -


Detail inzerátu

Velmi drahé
Jmenuji se Stankovic Suzana ve věku 54 let a jsem v současné době nemocný. Vzhledem k mému věku a současnému zdraví chci darovat své zboží.

Mám velkou částku 130.000 EUR, kterou bych vám chtěl dát k dispozici s darem, abyste mohli pracovat na dobré vůli, pokud jsem se rozhodl vás kontaktovat, protože si přeji, aby se tak stalo bez přílišné publicity kvůli z mých předchozích aktivit.

Dnes vás kontaktuji, abyste souhlasili s tím, že budete jednat jako zákonný správce a vedete akční program, ať už nadace nebo nevládní organizace, na pomoc starším a dětem v obtížných situacích.

Mám k těmto fondům úřední a právní dokumenty a rád bych zdůraznil, že můj manžel (Ezin Sylvestre Koffi) už není a neměl jsem žádné děti.

Abych byl upřímný, našel jsem vaši adresu při procházce ve svém volném čase na internetu. A tam jsem se rozhodl tě kontaktovat a říct ti o mém projektu.

Upřímně se omlouvám za tuto zprávu.

Když jsem ještě pracoval, byl jsem podnikatelka a to mi umožnilo přistupovat k různým oblastem činnosti, jejichž cílem bylo vždy podporovat chudé. Je to přesně poděkovat Bohu a vykoupit se z hříchu. Chtěl jsem dát celé své dědictví těm, jejichž schopnost se o sebe spolehnout je spolehlivá.

Potřebuji rodinu nebo jednotlivce, kteří jsou schopni toho dobře využít, ale opakuji, že si přeji, aby to nebylo rozptýleno.

Především je důležité, abychom mezi vámi a mnou vytvořili základ důvěry při provádění tohoto projektu.

Je důležité, abyste odpověděli na všechny mé otázky. V tomto případě, pokud mi chcete pomoci, bych vám rád poskytl další podrobnosti prostřednictvím e-mailu nebo Whatsapp:

E-mail: martinuskramerh@gmail.com
Whatsapp: +420737926100

Pozn .: Všechny telefonní hovory jsou ignorovány, připojte se k nám prostřednictvím e-mailu nebo Whatsapp.

Děkuji za přečtení.

  • Cena: 2 Kč

  • Kategorie: Nabídka služeb

  • Typ: Nabídka

  • Město: Celá ČR

  • Stav: Nové

  • Značka: darů

  • Zobrazeno: 1617x

Kontaktovat prodejce


Prodejce:

Místo:
PSČ: 12005


Kontaktovat prodejce


Prodejce:

Místo:
PSČ: 12005