ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Nemovitost ,domácnost od A do Z

21.04.2018 - Služby - Praha 86


Detail inzerátu

Rádi Vám podáme pomocnou ruku jak v případě nových prostor, tak i v případě rekonstrukce stávajících nebo omlazení vybavení. Od banalit které nám znepříjemňují život jako je například kapající kohoutek po práce většího rozsahu stačí si jenom vybrat.

 

instalatérské práce,   elektrikářské práce,   malování bytů a firem,   tapetování bytů a firem,   renovace oken,   renovace dveří ,  renovace nábytku,   opravy nábytku,   opravy elektrotechniky,   opravy elektrospotřebičů,    ,  opravy na zahradě,   opravy/čištění odpadů,   opravy v bytě,   opravy v kanceláři/firmě ,      montáže nábytku/kuchyní,   instalace nábytku a zařízení,   lakýrnické práce,   sádrokartonářské práce,   silikonování,   zámečnické práce ,  rekonstrukce   zednické práce,   pokládka dlažby,   obkladačské práce,   dřevostavby   stavba zahradních domků ,  natěračské práce,   pokládky plovoucích podlah .

Abychom pro Vás dokázali zařídit vše od A do Z a zbavili Vás tím zbytečných starostí spolupracujeme se zkušenými bankéři, realitními makléři a v neposlední řadě i šikovnými řemeslníky.

Konzultace jsou samozřejmě zdarma.

Agentura báječný domov se těší na případnou naši spolupráci.

Neaktivní - expirovaný inzerát


Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.

Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.